Wydarzenia

ZAPROSZENIE NA WYDARZENIE – OTWARCIE PRASKIEGO OGRÓDKA SĄSIEDZKIEGO

W najbliższą sobotę odbędzie się otwarcie Praskiego Ogródka Sąsiedzkiego. Zapowiada się naprawdę fajne wydarzenie. Wpadniecie? 🙂

 

Praski Ogródek Sąsiedzki to społeczna przestrzeń przyjazna wszystkim mieszkańcom Pragi. To tak naprawdę swoisty Dom Kultury w plenerze.  Przez cały sezon odbywać się tu będą artystyczne wydarzenia – bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

W najbliższą sobotę odbędzie się inauguracja ogródka, która zapowiada się naprawdę ciekawie. W programie znajdą się bezpłatne rodzinne warsztaty ogrodnicze Zazieleń Pragę, warsztaty plastyczne Makieta Zoo, Praska Widokówka, Klimatyczne Lampiony, Doniczki Recyklingowe, strefa sportu, wernisaż wystawy fotografii grupy „Pstryk” z DK Praga, wystawa pracowni ceramiki DK Praga.

 

Program jutrzejszego wydarzenia:

16.00-19.00: warsztaty, konkursy, strefa sportu

19.00-21.30: koncerty z potańcówką Praski Ogródek Sąsiedzki

 

Impreza odbywa się przy ul. Solidarności 55 (przy skrzyżowaniu z ul. Jagiellońską). Organizatorem jest Dom Kultury Praga. Wstęp wolny.

 

Inauguracja sezonu odbędzie się jutro, ale ogródek będzie działał przez cały sezon wiosenno-letni. Szykuje się więc naprawdę fajne miejsce do odwiedzania w najbliższym czasie. 🙂

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *