O mnie

Cześć, jestem Ania. Na tym blogu opowiadam o obu Pragach – zarówno tej północnej, jak i południowej.

 

Jestem przewodnikiem po Warszawie i bardzo lubię całe miasto, ale moim miejscem na ziemi jest prawa strona Wisły, gdzie, z małymi przerwami, mieszkam od urodzenia – najpierw na Pradze-Północ, a później na Pradze-Południe.

 

Co znajdziecie na moim blogu? Recenzje knajp i kawiarni, opisy ciekawych miejsc, wywiady z interesującymi ludźmi, historie z cyklu „kiedyś i dziś”, zapowiedzi ciekawych wydarzeń i wiele innych tematów, ważnych dla nas, mieszkańców tej części Warszawy.

 

Co lubię robić poza blogiem:

  • oprowadzać wycieczki (jestem warszawskim przewodnikiem) – więc mam słabość do opowiadania na blogu historii o ciekawych, praskich miejscach;
  • gotować i jeść dobre dania – więc recenzje kulinarne to moja ulubiona działka; 😉
  • fotografować ciekawe miejsca – więc na blogu znajdziecie sporo wykonywanych przeze mnie zdjęć.

Ale najważniejsze dla mnie jest przedstawianie Wam tego, co dzieje się „tu i teraz”. Sprawdzanie jakości nowootwieranych knajp i kawiarni, wyszukiwanie ciekawych miejsc i interesujących inicjatyw sąsiedzkich oraz opisywanie wydarzeń, na które warto się wybrać. Czyli pokazywanie wszystkich fajnych rzeczy dziejących się w naszej części Warszawy.

 

Miłego korzystania i pewnie do zobaczenia gdzieś w okolicy. 😉

 

Aha, a jeśli znacie ciekawe miejsca, które mogłabym opisać na blogu, to dajcie mi znać. W tej i każdej innej sprawie możecie się skontaktować ze mną pod adresem kontakt(at)dziendobrypraga.pl.

 

Ania